Tuvalet Tıkanıklığı Açma


Tıkanan tuvalet için önceleri kırmadan müdahale etmek oldukça güç bir durumdu. Ancak tuvalet tıkanıklığı için özel üretilen makinelerden tutun kameralı cihazlara kadar birçok teknolojik aletler üretildi. valet tıkanması veya klozet tıkanıklığı gibi durumlarda bazen geri tepme yapabilir.Tuvalet tıkanıklığı ve klozet tıkanıklığı için firmamızdan destek alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Su Kaçağı Tespiti


Sızıntının meydana geldiği pis su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Pis Su Kamerası sayesinde, el yardımıyla servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kamera ile tespitler yapılmaktadır. Eski alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp kırmadan Cihazla su kaçağı bulan Kırmızı Tesisat ile tanışın!

Lavabo Tıkanıklığı Açma


Sıklıkla karşılaşılan durumlardan birisi de tıkanmış lavabo giderleridir. Lavabo tıkanması günlük hayatta karşılaşabileceğimiz kötü durumlar arasında yer alır.Bu sıkıntıdan kurtulmanın yolu panik yapmadan yaşadığınız bu sıkıntıdan nasıl kurtulabileceğinizi iyi bilmekten geçer.

İstanbul Pimaş Açma


Kameralı cihazların desteği ile bütün gider tıkanıklık açma sorunlarınız için size çözüm sunulur. Kırmadan pimaş açma yönetiminde ilk önce kameralı cihazla ile giderlerin tıkalı olduğu alanın tespiti yapılır. Akabinde yapılan tespitteki sonuca göre robot cihaz ile kırmadan tıkalı gider açılarak işlem yapılır.

Pimaş Yıkama


Pimaş yıkama işlemi, pimaş borusunun içinde biriken yağ tabakası ve kireç tabakasını söker atar. Pimaş yıkama makinesinde bulunan hortum, pimaş girişinden içeri sokulur. Hortumun ucunda bulunan özel bir başlık sayesinde 200 bar basınca kadar tazyikli su, pimaş borusunun çeperine püskürtülür.